Розетка із заземленням та кришкою Jung LS 990 алюміній
Розетка із заземленням і кришкою Jung LS 990 алюміній
Серія Алюміній приваблює завдяки чистоті форми та натурального матеріалу, з якого виготовлені вироби.
Вимикачі LS990 алюміній - класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають у будь-яких інтер'єрах. Чітка геометрична форма та матеріал говорять однозначно — ця серія номер один!
Накладки та кришки для вимикачів LS 990 алюміній мають натуральний колір алюмінію матового.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується ущільнювальна мембрана 551 WU.
AL 2520 - розетка SCHUKOз відкидною кришкою 16A 250V із пружинним затискачем.
AL 2521 - розетка SCHUKO з відкидною кришкою 16A 250V з гвинтовим затискачем (інша ціна)
Увага! Рамки одно і багатопостові не входять у вартість вироба та купуються окремо за потребою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Метал, Термопластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 948 ₴



