Дзвінок дверний Zamel DNU-912/N 16 мелодій
Дзвінок дверний Zamel DNU-912/N 16 мелодій
- електронний дзвінок,
- корпус з пластмаси,
- можливість регулювання сили звуку,
- звукова плата, живлення від двох батарейок R6 1,5 В,
- запуск при подачі напруги (8÷230) В~ на контакти дзвінка,
- звук: по черзі одна з 16 мелодій,
- рівень звуку: 84 дБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Кількість мелодій | 16 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 47 мм |
| Довжина динаміка | 140 мм |
| Ширина динаміка | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴











