Розетка із заземленням АВВ Impuls шампань металік




Розетка із заземленням АВВ Impuls шампань металік
Розетка SCHUKO з безгвинтовими клемами, номінальна напруга 250 В, номінальний струм 16 А.
Колір розетки 2К+З АВВ Impuls шампань-металік.
Серія Impuls — це незвичайний дизайн, передові технології та постійна підсвітка. Чіткий квадрат і м'яке коло створюють чарівність протилежностей. І в темряві цей вимикач справляє враження, завдяки продуманому дизайну та винятковій функціональності.
Непомітна підсвітка слугує надійним орієнтиром у темряві та підкреслює гармонію форм.
Увага! Рамки до вимикачів та розеток купуються окремо!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



