Автоматичний вимикач ETI 1p 50A
Автоматичні вимикачі ETI застосовуються для захисту електричних ланцюгів змінного струму від перевантажень і коротких замикань.
Серія ETIMAT 6 має вимикальну здатність 6000 А.
Автоматичні вимикачі ETIMAT 6 виробляються з характеристиками вимкнення В, С, D.
Автомати можуть одне-, дво-, три-, триполюсні + N.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Комутаційна зносостійкість | 8000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 50 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



