Щит розподільний 1-фазний 8 накладний модулів
Щит розподільний 1-фазний 8 модулів накладний
Щит ШУР-1Ф-Н-8Е
Щит розподільний металевий для однофазного електронного лічильника та 8 автоматичних вимикачів, навісний.
Щити обліку та розподілу призначені для виготовлення електрощитового обладнання, комплектуються DIN рейками та замком із двома ключами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Вертикальне |
| Режими роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 356 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Ні |
| Антивандальне виконання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | З замком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴












