Запобіжник циліндричний 10х18 32А Eti
Характеристика:
• номінальний струм: 32А
• напруга: 500В
• маркування: СН
• матеріал: кераміка
• виконання: циліндричне
Запобіжник – електричний апарат, що виконує захисну функцію. Запобіжник захищає електричну ланцюг і її елементи від перегріву і загоряння при протіканні струму високої сили.
Плавкий запобіжник зазвичай представляє з себе скляну або фарфорову оболонку, на підставах якій розташовуються контакти, а всередині знаходиться тонкий провідник з відносно легкоплавкого металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴








