Щит розподільний 1-фазний 16 модулів, що вбудовується
Щит 1-фазний 16 модулів вбудовується
Щит ШМР-1Ф-В-16
Шафа розподільний металевий врізний під однофазний електронний лічильник і 16 автоматичних вимикачів.
Щити обліку і розподілу призначені для виготовлення електрощитового обладнання, комплектуються DIN рейками і замком з двома ключами. Щити випускаються в двох виконаннях:
-навісні
-вбудовані в нішу (врізні)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Вертикальне |
| Режими роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Ні |
| Антивандальне виконання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | З замком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴










