Щит розподільний 1-фазний 12 модулів що вбудовується
Щит 1-фазний 12 модулів що вбудовується
Щит ШМР-1Ф-10В+ПЗВ
Шафа розподільний металевий врізний під однофазний лічильник і 10 автоматичних вимикачів плюс можливість установки пристрою захисного відключення (УЗО).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Кількість фаз | 1 |
| Частота | 50 Гц |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Вертикальне |
| Режими роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Ні |
| Антивандальне виконання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | З замком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









