Розетка телевізійна Asfora Schneider Electric Бронза
Кінцева телевізійна розетка використовується для підключення телевізійного кабелю. Контакти розетки самозатискні.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Довжина | 7.3 мм |
| Ширина | 4.2 мм |
| Висота | 7.3 мм |
| Колір | Бронзовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
