Розетка телефонна Asfora Schneider Electric алюміній
Розетка телефонна Asfora Schneider
Розетка телефонна використовується для під'єднання телефонного дроту стаціонарного телефона. Роз'єм стандарту RJ11 (4 контакти).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Телефонна розетка |
| Категорія | 3 |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-11 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 73 мм |
| Колір | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | алюміній |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
