Розетка із заземленням Asfora Schneider Electric антрацит
Розетка із заземленням Asfora Schneider Electric
Електрична розетка з заземленням призначена для встановлення в приміщеннях із трижильним електропроводом. До контактних затискачів розетки під'єднується фазний, нульовий робочий і нульовий захисний провідники.
Надійність та стійкість розетки забезпечує металевий супорт, виготовлений з оцинкованої сталі. Супорт стійкий до іржі та згинання. Довгі та міцні монтажні лапки надійно утримують розетки в стіні навіть при великих зусиллях, що до неї прикладаються.
Загальні характеристики для силових розеток:
Напруга - 250В
Номінальний струм – 16А
Провід - 2х2.5 мм2 жорсткий/гнучкий
Всі рамки купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки одно, двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 175,34 ₴









