Дотягувач дверей RYOBI D-3550 до 100кг білий
Дотягувач дверей RYOBI D-3550 до 100кг білий
Дотягувач накладного типу RYOBI D-3550 BC / DA UNIV для всіх промислових дверей,які вимагають затримки закриття. Можливості застосовують у протипожежних дверях з межами вогнестійкості 60 хв. Сертифікований згідно з EN 1154.
Колір оздоблення - фарба біла.
Клас 2-5 +. Максимальна вага дверей до 100 кілограмів, Максимальна ширина дверей 1250ммм.
Коригування початкової та кінцевої швидкості закриття. Тормоз відкривання (ВС). Замедлитель закриття (DA). Ресурс використання 2000 000 циклів. Робоча температура від -20 ° C до + 45 ° C. Розміри 304х75 x62мм.
. Комплектація: комплект кріплення, тяга універсальна (стандартний, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 2000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 7 250 ₴










