Доводчик дверей RYOBI D-2550 до 80кг бsлий
Доводчик дверей RYOBI D-2550 до 80кг бsлий
Доводчик накладного типу RYOBI D-2550 BC UNIV для внутрішніх та зовнішніх дверей.
Клас 1-4. Максимальна вага дверей до 80 кг. Максимальна ширина дверей 1100мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення. Гальмо відчинення (ВС).
Ресурс експлуатації 1000000 циклів. Робоча температура від -20 ° С до + 45 ° С. Розміри 250х67х53мм.
Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнетривкості 60 хв. Сертифікований згідно EN 1154.
Комплектація: комплект кріплення, тяга універсальна (стандартна, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка.
Колір оздоблення - блискуче білий.

Доводчик є малопомітною, але надзвичайно важливим елементом в дверях. І якщо в приватному будинку або в квартирі дверні доводчики можна зустріти рідко, то в приміщеннях фірм, установ і організацій різної форми власності доводчик - звичний елемент в дверях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 53 мм |
- Ціна: 4 297 ₴












