Замок електромагнітний YLI Electronic YM-280N
Замок електромагнітний YLI Electronic YM-280N
Електромагнітний замок YM-280 призначений для установки усередині приміщень. сила утримання двері 280 кг
Характеристики
| Додаткові | |
|---|---|
| Відкриття пристрою | Ключем, Ідентифікація відбитка пальця, Кодонаборною клавіатурою, Кнопкою |
| Комплектація | |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Країна виробник | Китай |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Анодований алюміній |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Виробник | YLI Electronic |
| Сила утримання | 280 кг |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення в режимі очікування | 520 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴










Відправка з 06 квітня 2026
