Клема на 3 проводу WAGO 2273-203
Клема WAGO COMPACT PUSH WIRE® на 3 дроти.
З'єднувач COMPACT PUSH WIRE® для розподільних коробок.
Сполучні клеми COMPACT для одножильних провідників; макс. 2,5 мм2.
Переваги:
- Зручність проводового монтажу виключно завдяки компактній конструкції
- Підключення до восьми однопроволочных провідників шляхом вставки.
- Діапазон перерізу: 0,5 ... 2,5 мм2
- Можливість підключення провідників різного перерізу
- З'єднання PUSH WIRE® використовується для підключення однопроволочных мідних провідників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Довжина | 16.7 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Ширина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний струм | 24 А |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 450V / 4kV |
| Макс.эксплуатационая температура | 60 °C |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Спосіб з'єднання | З'єднання плоско-пружинним затискачем |
| Спосіб під'єднання | без инструмента |
| Поперечний переріз | 0.5... 2.5 mm² / 20 … 14 AWG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴









