Клема на 2 дроти WAGO 221-412
Компактна сполучна клема WAGO COMPACT на 2 дроти з натискними важелями.
Універсальні сполучні клеми для всіх типів провідників: від проводки системи внутрішнього зв'язку до електричних печей: різні типи провідників можна швидко та легко підключити за допомогою компактних сполучних клем WAGO серії 221.
- Підключайте провідники будь-якого типу без попередньої підготовки
- Комбінуйте провідники будь-яких типів та розмірів
- Простий у використанні робочий важіль для безконтактного підключення
- Здатність проводити великі струми до 32 А
- Завдяки фіксуючому тримачеві ідеально підходить для застосування в розподільчих пристроях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Довжина | 18.8 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Ширина | 13.1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний струм | 32 А |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 450V / 4kV |
| Макс.эксплуатационая температура | 85 град З |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Спосіб з'єднання | З'єднання CAGE CLAMP® |
| Спосіб під'єднання | без инструмента |
| Поперечний переріз | 0.2... 4 mm² / 24 … 12 AWG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴









