Світильник вбудований Brilum
Світильник Brilum 8016 PLC 2*26W Донлайт білий
Світильник потовкового вбудовуваного зі склом. Примінено для Освітлення офісних приміщень, торгових залів, фойє, коридорів, банків, магазинів та інших громадських об’єктів. Колір нижньої рамки china білий, відбиває алюміній. Використовуються 2 компактні лампи PLC/4PIN 26W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Точковий |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Цоколь | G24q-3 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 26 Вт |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 26 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴









