Світильник 2*36W DELUX WL013В-36W
Люмінесцентний світильник меблевий Delux WL-013b 2*36Вт ідеально підійде для освітлення предбанников і лоджій. Світильники поставляються з люмінесцентними лампами потужністю 36 Вт, колірною температурою До 6400, а так само електронним баластом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | False |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Потужність лампи | 36 |
| Лампочки в комплекті | True |
| Інший тип лампи | люмінесцентна |
| Розміри | |
| Довжина | 1129 мм |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴









