Лампа галогенна лінійна R7S 78мм 100Вт Delux
Лампа галогенна J-TYPE 78мм лінійна 100Вт. В основному використовується для вуличних прожекторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Цоколь | R7S |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр трубки | 8 мм |
| Діаметр | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴






