Лампа галогенна GU-10 220V 35Вт Delux
Лампа галогенна GU-10 — це джерело світла, яке відрізняється поліпшеною передачею кольору і економічністю. Має велику область застосування. Основні переваги: хороша цветооотдача, тривалий термін служби (до 2000 годин) і незмінний світловий потік.
Увага! Лампа в робочому положенні нагрівається!
Можливе використання димера для галогенних ламп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Кут свічення | 38 град. |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 330 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴








