Ручка дверна Convex 1605 хром матовий
Ручка дверна Convex 1605 хром матовий
Дверна ручка Convex 1605 призначена для монтажу на вхідні та міжкімнатні двері. Ручка вписується в будь-які сучасні стилі та дизайни. Потужна та одночасно ергономічна ручка легко витримає навантаження тривалий час не тільки на дерев'яних дверях, а й на металевих дверях.
Ручка на квадратній розетці Convex 1605 - це гарантія довготривалого використання без турбот.
Одним з відмінностей ручок Convex є їх кріплення. Компанія розробила новий вид кріплення розетки, що дозволяє більш надійно кріпити основу ручки до дверей. В ручках Convex немає пластмасових деталей і вони проходять тестування на 200000 циклів відкривання/закривання. Кріплення розетки Convex ексклюзивне і запатентоване.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Convex |
| Країна виробник | Греція |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 140 мм |
| Ширина розетки/планки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 834 ₴










Відправка з 06 квітня 2026
