Лампа світлодіодна 7.5 W E27 Philips
Лампи LEDBulb є заміною ламп розжарювання. Відрізняються високим енергозбереженням, не бояться перепадів напруги, відповідно, більш тривалий термін служби. Не містять ртуті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴







