Розподільча коробка для порожніх стін 107*107 Kaiser
З' єднана коробка 165*165 Kaiser (пова стіна)
- Відгортість 4 x he 68 мм
- Для клем до 16 мм2
- Перфоровані отвори для проводки NYM і низьковольтної проводи, а також для DIN ENB 8 x use 20 мм, 2 x ha 25 мм, 2 x ha 32 мм
- Для двох (не більше) цепей електричного струму встановити перегородку
- Огнестійкість 850 °C згідно DIN VDE 0606
- Степінь захисту IP 3X
- Здержливою кромкою
- З білою кришкою і гвинтами (глибокість 750 °C згідно з VDE 0606)
- Під час монтажу клем: встановлюється шина стандарту TS 35 для послідовних клем до 16 мм
- Поставляється з шаблоном для згортання
Одна з найзручніших і найкорисніших систем на ринку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Клемна колодка | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 мм |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴



