Розподілена коробка для порожнистих стін 107* 107 Kaiser
Розподілена коробка для порожнистих стін 107* 107 Kaizer
Розподілена коробка 107* 107 Kaizer для порожнистих стін.
- Відгортість 4 x he 35 мм
- Для клем до 4 мм2
- Перфоровані отвори для проводки NYM і низьковольтної проводки, а також для DIN EN-труб 8 x use 20 мм
- З 4 різьбленнями
- З двома гвинтами кришки (длинина 15 мм)
- Для двох (не більше) цепей електричного струму встановити перегородку
- Огнестійкість 850 °C згідно DIN VDE 0606
- Степінь захисту IP 3X
- Здержливою кромкою
- З білою кришкою і гвинтами (глибокість 750 °C згідно з VDE 0606)
- Під час монтажу клем: встановлюється шина стандарту TS 35 для послідовних клем до 16 мм
- Поставляється з шаблоном для згортання
Одна з найзручніших і найкорисніших систем на ринку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴











