Розподіл 109*159 Kaiser
З'єднана коробка 159*159 Kaiser для цегляних стін.
- Розміри: 159 х 159 х 75 мм
- Огнестійкість 650 °C
- Під час монтажу за стандартом VDE, для декількох (не більше 3-х) електроцепей необхідний роздільник
- Можливо, встановлено на стандартній DIN-рейці TS 35
- Кількість місць для введення труб М20: 16 шт.
- Кількість місць для введення труб М25: 8 шт.
- Кількість місць для введення труб M32: 4 шт.
- Кількість місць для введення кабелю: 12 шт.
- Для клем до 16 мм2
- Не містить галогенів
Одна з найзручніших і найкорисніших систем на ринку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 159 мм |
| Ширина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764 ₴









