Розподілена коробка 107* 107 Kaiser
З'єднана коробка 107* 107 Kaiser для цегляних стін.
- Розміри: 107 х 107 х 57 мм
- Огнестійкість 650 °C
- За стандартом VDE, для двох електроцепей необхідний роздільник.
- Можливо, встановлено на стандартній DIN-рейці TS 35
- Кількість місць для введення труб М16: 4 шт.
- Кількість місць для введення труб М20: 12 шт.
- Кількість місць для введення труб М25: 4 шт.
- Кількість місць для введення кабелю: 12 шт.
- Для клем до 6 мм2
- Не містить галогенів
Одна з найзручніших і найкорисніших систем на ринку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір | Чорний |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴











