Коробка настановна Kaiser для порожніх стін
Коробка настановна Kaiser для порожніх стін
- діаметр коробки 68мм, висота коробки 47мм
- 2 перфорованих отвори для труб стандарту DIN ENN, діаметр 20 мм
- За два кабельних вводу 3 x 1,5, 3 x 2,5 або 5 x 1,5 мм2
- 2 Введення низьковольтних дротів
- Для товщини панелей 7-40мм
- Огнестійкість 850 °C згідно DIN VDE 0606
- Відстань між гвинтами - 60мм
- Можливий повністю ізольований кабельний перехід при комбінаціях монтажних і відгалужувальних коробок
- Стандартна відстань 71мм між центрами коробок
Коробка настановна Kaiser одна з найзручніших і найпрактичніших установчих коробок на ринку електромонтажу.
Коробка настановна Kaiser для порожніх стін зроблена в Німеччині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Форма | Кругла |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Діаметр вводу | 20 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,50 ₴













