Коробка установча Kaiser 1055
Коробка установча Kaiser 1055.
Коробка установча блокова Kaiser для цегляних стін 1055-04.
Підрозетник Kaiser — стандартна установча коробка для розеток, вимикачів та інших приладів на їхній основі. Коробка забезпечує як гвинтове, так і розпірне закріплення приладу (розетки або вимикача). Коробка Kaiser має комбінаційні патрубки, що забезпечують повністю ізольований кабельний перехід і жорстку фіксацію коробок під час комбінування зі стандартною комбінаційною відстанню між центрами 71 мм.
- Технологія UP-PLUS (комбінований патрубок із блокуванням від перекручування М20/М25)
- 4 отвори для гвинтів
- Глибина: 46мм
- Діаметр: 60мм
- Місця введення труб M20: 3 шт.
- Місця введення труб M25: 2 шт.
- Комбіновані місця введення труб M20/25: 2 шт.
Коробка установча Kaiser одна з найзручніших і найпрактичніших установчих коробок на ринку електромонтажу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Діаметр вводу | 25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,50 ₴













