Дверний замок KALE 267.
Дверний замок KALE 267 - це врізний циліндровий замок з разпорними притівоотжімними ригелями. Замок призначений для монтажу в металеві двері. Всі частини замка виготовлені зі сталі. Секретний циліндр купується окремо. Конструктивні властивості замка дозволяють встановити захисний протектор на циліндр.
Дуже комфортний процес встановлення, гарантована якість Kale і хороша ціна, це базові переваги всіх замків для металевих дверей турецького виробника Kale Kilit.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 2 |
| Кількість ригелів | 2 |
| Форма ригеля | Крюкоподібна |
| Діаметр ригеля | 13 мм |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






