Дверний замок Kale 282 RD.
Дверний замок Kale 282 RD - це врізний циліндровий замок для металевих дверей з поворотними ригелями. Замок основного типу. Засувка в замку управляється від дії натискної ручки або повороту ключем. Засувка в замку реверсивна. Особливістю замку є поворотні ригелі. На другому обороті ригелі обертаються на 45 градусів. Всі деталі замку виготовлені зі сталі.
Йдучи в ногу з часом і вивчаючи запити сьогоднішнього замкового ринку, турецька фірма Кале випустила серію замків для установки на важкі металеві двері. У неї входять як корпуси замків 252R, 257, так і самостійні сувальдні замки врізні 252RL, 257L, 282RD. Ці вироби отримали величезну підтримку у виробників металевих дверей та сейфів. А прикрашають цю серію важких замків вироби з противоотжимом 267, 287D, 262R.
Дуже комфортний процес встановлення, гарантована якість Kale і хороша ціна, це базові переваги всіх замків Kale Kilit.
Гарантійний термін служби замку Kale 282 RD 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Еліпсоїдна |
| Діаметр ригеля | 25 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 1 518 ₴









