Рамка потрійна ABB Zenit шампань
Колір рамки N2273CV — ніжно-золотистий.
До функціональної частини вимикачів (механізми вимикачів) і розеток завжди додається естетична частина — декоративна рамка на вимикач або розетку.
Завдання будь-якої декоративної рамки на вимикач — це з'єднати в один виріб електричну частину з декоративною і досягти дизайнерського ефекту.
Механізми вимикачів і розеток входять до комплекту з накладками. Рамки купуються окремо. У серії ABB Zenit рамки можуть бути до 4 постів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Інший |
| Колір кнопки | Інший |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 54 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 227 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴



Відправка з 08 квітня 2026
