Реле напруги Zubr D40
Реле напруги Zubr D40.
Якість напруги мережі має відповідати державним стандартам і дорівнювати 220 В із незначними відхиленнями. На таку напругу орієнтуються виробники побутової техніки під час проєктування та виготовлення. Але Справжня напруга електричної мережі не завжди відповідає цим стандартам.
Можуть відбуватися перепади напруги від 160 до 380 В, викликані цілим рядом чинників, серед яких можна виділити такі:
- обрив і потрапляння нульового дроту на одну з фаз у повітряних лініях (найпопулярніша в приватному секторі, де переважають повітряні лінії електропередач);
- перекіс фаз, викликаний перевантаженням однією з фаз яким-небудь потужним споживачем;
- застаріле обладнання підстановлення, що не відповідає збільшеній потужності споживачів.
Реле напруги Zubr D40 забезпечує захист обладнання від стрибків і падінь напруги в однофазній мережі 220 В/50 Гц.
Особливістю реле контролю напруги Zubr D40 є:
- затримка подавання навантаження до повної стабілізації напруги
- енергонезалежний журнал аварійних ситуацій (запам'ятовує до 50 значень)
- корпус із негорючого полікарбонату
Реле напруги Zubr D40 виробляється в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Маса | 210 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴











