Реле напруги Zubr D32
Якість напруги мережі має відповідати державним стандартам і дорівнювати 220 В з незначними відхиленнями. На таку напругу орієнтуються виробники побутової техніки при проектуванні та виготовленні. Але реальна напруга електричної мережі мережі не завжди відповідає цим стандартам.
Можуть відбуватися перепади напруги від 160 до 380 В, викликані цілим рядом факторів, серед яких можна виділити наступні:
обрив і попадання нульового дроту на одну з фаз у повітряних лініях (найбільш поширене в приватному секторі, де переважають повітряні лінії електропередач);
перекіс фаз, викликаний перевантаженням однієї з фаз будь-яким потужним споживачем;
застаріле обладнання підстанцій, що не відповідає збільшеній потужності споживачів.
Реле напруги Zubr D32 забезпечує захист обладнання від стрибків та падінь напруги в однофазній мережі 220В/50Гц.
Особливістю реле контролю напруги Zubr D32 є:
затримка подачі навантаження до повної стабілізації напруги
енергонезалежний журнал аварійних ситуацій (запам'ятовує до 50 значень)
корпус із негорючого полікарбонату.
Реле напруги Zubr D32 виготовляється в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 0.03 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Маса | 149 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 32 А |
| Максимальний струм | 40 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 7000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 100-400 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 1 305 ₴












