Циліндр замка Kale 164 DBME 68 мм нікель
Циліндр замка Kale 164 DBME 68 мм нікель.
Якщо Ви шукаєте циліндр замка за розумною ціною, але з високими показниками секретності і надійності, а ще й гарної якості, значить Вам потрібен циліндр Kale 164 DBМE. Кардинальна відмінність від стандандартной моделі в наявності сталевих пластин проходять через все тіло циліндра які запобігають злам і виривання серцевини! Саме він стоїть на сторожі жител і офісів більшості українців і саме він так прославив якість турецького виробника Kale Kilit. Звичайно є секрети або личинки замка значно дешевше, але коли мова йде про безпеку і захист Вашого будинку, дешеві товари можуть обійтися дуже дорого.
"Личинка "це щось невинне, а захищає житло циліндр замку в комплексі з дверима, замком, броненакладкой і сигналізацією. І циліндри Кале в цій зв'язці мають гідне місце. Серцевини Кале в модифікаціях ключ-ключ; ключ-вертушка з різними довжинами завжди можна купити в інтернет-магазині "Майстер-ключ".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сатин |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| тип циліндра | ключ-вертушка |
| Сіметрія циліндра | 31х37В |
- Ціна: 1 453 ₴









