Рамка одинарна ABB Zenit антрацит
Колір рамки одинарний N2271AN — чорний.
До функціональної частини вимикачів (механізми вимикачів) і розеток завжди додається естетична частина — декоративна рамка на вимикач або розетку.
Завдання будь-якої декоративної рамки на вимикач — це з'єднати в один виріб електричну частину з декоративною і досягти дизайнерського ефекту.
Механізми вимикачів і розеток входять до комплекту з накладками.
Рамки купуються окремо.
У серії ABB Zenit рамки можуть бути до 4 постів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 32 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴





