Рамка потрійна Valena ALLURE Legrand
Установочная рамка 3-я Legrand коллекции Valena Allure - для всех механизмов этой серии.
Рамки Valena Allure - универсальны в установке (для горизонтального и вертикального монтажа).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 233 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,50 ₴








