Накладка розетки TV-SAT Valena ALLURE Legrand Слонова кістка
Накладка розетки TV-SAT Valena ALLURE Legrand
Лицьова панель для механізму телевізійної розетки in'Matic: 753057, 753071, 753059.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Тип | Лицьова панель |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
