Накладка розетки ТВ Valena ALLURE Legrand
Лицьова панель для механізму телевізійної розетки in'Matic: 753051, 753090.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Лицьова панель |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | Без модулів |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Колір | Білий |
| Покриття | Глянцеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴




