Накладка комп'ютерної розетки Valena ALLURE Legrand Слонова кістка
Накладка комп'ютерної розетки Valena ALLURE Legrand
Лицевая панель для механизма одиночной компьютерной или телефонной розетки in'Matic: 753042, 753044, 753046, 753048, 753070, 753068.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Лицьова панель |
| Тип портів | RJ-11, RJ-45, RJ-12 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
