Накладка виведення кабелю Valena ALLURE Legrand
Накладка виведення кабелю Valena ALLURE Legrand
Лицьова панель для механізму кабельного виводу in'Matic: 753034.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 53 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
