Накладка розетки подвійна з заземленням Valena ALLURE Legrand
Накладка розетки подвійна з заземленням Valena ALLURE Legrand
Лицевая панель (накладка) для механизма двойной розетки с заземлением in'Matic: 753031, 753027.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴










