Клавіша вимикача подвійного Valena ALLURE Legrand




Клавіша вимикача 2-го Valena ALLURE Legrand
Лицьова панель (накладка) для механізмів вимикачів 2-го і 2-го маршевого in'Matic: 752005, 752028.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
