Ручка дверна Linea Cali Karina латунь/матова латунь
Дверна фурнітура Linea Cali - зто шикарні вишукані італійські дверні ручки.
Як виробник дверної фурнітури Linea Cali отримала європейське визнання і з гордістю говорить: "Зроблено в Італії".
Італія славиться витворами своїх майстрів. Сьогодні італійські дверні ручки для міжкімнатних дверей стали елементом дизайну.
Химерні форми ручок відсилають покупця до певних історичних стилів: бароко, стиль Людовика XV, Імперський стиль.
Навіть назви ручок підтверджують це: "дверна ручка Linea Cali Rococo", "Linea Cali Liberty".
Змішуючи в одне ціле благородний метал, камінь, скло, талант, досвід, працьовитість і трохи амбіцій, виробник представляє шикарний продукт під назвою італійські дверні ручки Linea Cali.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linea Cali |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 140 мм |
| Діаметр розетки | 51 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
- Ціна: 4 620 ₴



