Дверні ручки Fuaro Brilliant SM темна бронза
Ручка дверна Fuaro Brilliant SM темна бронза
Дверна ручка у стилі бароко, стилі помпезності та розкоші. Розвиті форми ручок увібрали в себе історію королів і палацової розкоші.
Комплектація:
- пара ручок на одну двері,
- шток,
- саморізи .
Додатково можна придбати:
- Накладка під ключ(циліндр)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Бароко |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.86 кг |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 58 мм |
| Довжина ручки | 129 мм |
| Діаметр розетки | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴










