Дверні ручки Fuaro Barocco SM матова бронза
Ручка дверна Fuaro Barocco SM матова бронза
Дверна ручка в стилі бароко, стилі помпезності та розкоші. Вітієваті форми ручок увібрали в себе історію королів і палацової розкоші.
Колекцію ручок FUARO "Sensation" навіяна духом італійської архітектури. У ній перемішані стилі бароко, рококо та ренессансу. Таких моделей дверних ручок немає у ваших сусідів. Так що буде чим їх здивувати.
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Бароко |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.805 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 70 мм |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Діаметр розетки | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.805 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴












