Выключатель одноклавишный с подсветкой Viko Meridian Кремовий
Вимикач одноклавішний з підсвічуванням Viko Meridian
Вимикач з підсвічуванням VIKO Meridian має акуратну довгасту червону вставку на клавіші. За допомогою такої LED-підсвічування вимикач легко знайти в темряві. Він відноситься до внутрішнього типом монтажу.
Білий і кремовий кольори серії Meredian роблять інтер'єр багатшим і світлішим. Ідеальне рішення для дому, залу, спальні та дитячих кімнат.
Надійність використання, економічність та технічні особливості серії забезпечують вирішення будь-яких потреб.
Рамки подвійні, потрійні, четверні, п'ятірні та шестерні купуються окремо за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴



