Вимикач двоклавішний Viko Meridian
Вимикач 2-х клавішний VIKO Meridian дозволяє управляти різними лампами або групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже зручна для управління освітленням, так як світло можна включати і вимикати частково, висвітлюючи лише потрібну зону. При цьому інші лампи вимкнені, що дозволяє економити електроенергію. Вимикачі відносяться до внутрішнього типом монтажу. Вимикач однофазний на 2 напрямки.
Білий і кремовий кольори серії Meredian роблять інтер'єр багатшим і світлішим. Ідеальне рішення для дому, залу, спальні та дитячих кімнат.
Надійність використання, економічність та технічні особливості серії забезпечують вирішення будь-яких потреб.
Рамки подвійні, потрійні, четверні, п'ятірні та шестерні купуються окремо за потреби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 81 мм |
- Ціна: 178 ₴



