Рамка потрійна вертикальна Asfora Schneider Electric кремова




Рамка потрійна вертикальна Asfora Schneider Electric
Декоративна рамка 3 поста призначена для встановлення на вироби серії Asfora. За допомогою рамки можна створювати багатопостові інсталяції.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,54 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
