Рамка подвійна вертикальна Asfora Schneider Electric біла



Рамка подвійна вертикальна Asfora Schneider Electric
Декоративна рамка 2 пости призначена для встановлення на вироби серії Asfora. За допомогою рамки можна створювати багатопостові інсталяції.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴



