Розетка комп'ютерна RJ45 KAT.5e UTP Asfora Schneider Electric біла
Розетка комп'ютерна RJ45 KAT.5e UTP Asfora Schneider Electric біла
Розетка комп'ютерна використовується для під'єднання дроту типу "вита пара". Роз'єм стандарту RJ45 (8 контактів).
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Мережева розетка |
| Категорія | 5e |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 83 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴









